Zanka

Sağlık çalışanlarına yönelik şiddete bir yenisi daha eklendi... Hatay’da korona virüs vakasını almaya giden ambulans şoförü, kendisine yol vermeyen sürücü tarafından tekme tokat dövüldü…

Olay, Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. Korona virüs vakasına müdahale etmek üzere olay yerine giden sağlık ekibi, Atatürk Caddesi üzerinde araç sürücüsünün yol vermemesi nedeniyle tartıştı.

36 yaşındaki ambulans şoförü Mustafa Başbay ile sürücü arasındaki sözlü tartışma kavgaya döndü. Otomobil sürücüsü ve yanındaki şahıs Başbay’ı ambulanstan indirerek darp etti.

“SEN BUL YOLDAN GİDEMEZSİN”

Yüzünde, boynunda darp izleri olan ambulans şoförü Başbay, çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Olayı anlatan Başbay, “Corona virüs vakasına gidiyordum. Yol istedim. ‘Sen bu yoldan gidemezsin’ dediler. Sirenlerimi çaldım. Halen bana yol vermediler. Tekme, tokat bana girdi. Şikayetçiyim” dedi.

Araç sürücüsü ve yanındaki kişi olay yerinden kaçarken, polis ekipleri şüphelileri yakalamak için operasyon başlattı.Bu içeriğe emoji ile tepki ver


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR