Zanka

43 yaşındaki ünlü oyuncu Canan Ergüder’e meme kanseri teşhisi konuldu. Ergüder, rol aldığı Menajerimi Ara dizisinden tedavi süreci için yakın zamanda ayrılacak…

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’da Feris karakterini canlandıran Canan Ergüder meme kanserine yakalandı. 43 yaşındaki oyuncunun tedavi sürecine başlandı.

Başrolünde yer aldığı diziden affını isteyen güzel oyuncu, tedavi süreci için harekete geçti.

Ergüder, sosyal medya hesabından sevenlerine şöyle seslendi:

“Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım,

Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşicem. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım @menajerimiaradizi ekip arkadaşlarıma, @startv 'ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren @ayyapim 'a çok teşekkür ederim.”

 Bu içeriğe emoji ile tepki ver


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR