Zanka

9. Malatya Film Festivali’nde ulusal uzun metraj film yarışmasının finalistleri açıklandı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Valiliği'nin destekleriyle 15-19 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek 9. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne bu yıl 44 film başvuruda bulundu. Yönetmen Haydar Işık’ın direktörlüğünde oluşturulan ön jüride, ulusal uzun metraj festival koordinatörü Yasemin Sezin, yapımcı yönetmen Mehmet Ali Arslan, yönetmen Özgür Özbalık, yönetmen senarist Faruk Karaçay, sinema eleştirmeni İhsan Kabil ve oyuncu Hülya Şen bulunuyor. 

Ön jürinin yaptığı çalışmalar sonucunda finale kalan 10 film belirlendi.Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda bu yıl, Aidiyet (Burak Çevik), Bir Rüya Gördüm Anlatsam da Anlamazsınız (Burcu Esenç, Cantekin Cantez), Dilsiz (Murat Pay), Kapan (Seyid Çolak), Kızım Gibi Kokuyorsun (Olgun Özdemir ), Kimsesizler Oteli (Rıdvan Karaman ), Kovan (Eylem Kaftan), Küçük Şeyler (Kıvanç Sezer), Omar ve Biz (Maryna Er Gorbach, Mehmet Bahadır Er), Sınırlar (Ece Cantürk) adlı filmler yarışacak.

 Bu içeriğe emoji ile tepki ver


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Notice: ob_end_flush(): failed to delete and flush buffer. No buffer to delete or flush in /home/zanka/public_html/zanka.com.tr/icerik.php on line 657