Zanka

Ciner Medya’da hareketli anlar yaşanıyor. Sebebi ise HaberTürk TV’de yaşanan üst düzey bir ayrılık…

MedyaRadar’ın özel haberine göre; HaberTürk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Tepeli, şok bir kararla görevini bıraktığını açıkladı. Tepeli’nin bu kararını az önce HaberTürk çalışanlarına duyurduğu söyleniyor.

Daha önce Gazete HaberTürk'ün başındaki isimlerden biri olan Tepeli, gazetenin kapanmasının ardından HaberTürk TV’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmişti.

Tepeli'nin grup bünyesinde kalıp kalmayacağının ise henüz belli olmadığı ileri sürüldü.

SELÇUK TEPELİ KİMDİR?

1974, İstanbul doğumlu Selçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü bitirdikten sonra IEP Rennes'de Avrupa Birliği Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Hareketleri mastırı yaptı. Aynı okulda Yazılı Basın Yönetim ve Hukuku mastırını tamamladı.

Sırasıyla Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin yayın yönetmenliği, HaberTürk yayın danışmanlığı, Gazete HaberTürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmenliği görevlerinde bulunan Tepeli, bir dönem HaberTürk TV'de Ceyda Karan'la birlikte Eksen adlı programı yapıyordu.Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Notice: ob_end_flush(): failed to delete and flush buffer. No buffer to delete or flush in /home/zanka/public_html/zanka.com.tr/icerik.php on line 657