Zanka

Bir dönem dünyayı kasıp kavuran ve filmi de çekilen Twilight (Alacakaranlık) serisinin, yeni kitabı çıkıyor. Efsane hikaye bu kez Edward Cullen'ın perspektifinden aktarılacak…

Stephenie Meyer'ın kaleme aldığı fantastik bir aşk hikâyesini konu alan Twilight serisinin Midnight Sun isimli romanının 4 Ağustos'ta çıkacağı açıklandı.

Seride lise öğrencisi Bella Swan ile vampir Edward Cullen arasında aktarılan aşk hikâyesi, yeni çıkacak romanda Edward'ın perspektifinden anlatılacak.

Serinin yazarı Meyer, Midnight Sun'ın diğer kitaplardan daha 'karanlık' olacağını söyledi. Kitabın tanıtımı ise şu cümlelerle paylaşıldı:

"Bu unutulmaz hikâye Edward'ın gözlerinden anlatılırken karanlık bir dönüş yapacak. Uzun vampir hayatında güzel, gizemli Bella ile tanışmak onun için en çekici ve zorlayıcı olaylardan biriydi. Edward'ın geçmişi ve derin düşünceleri hakkında daha çok detay öğrenirken neden hayatının zorluklarla dolu olduğunu anlıyoruz. Bella'nın hayatını tehlikeye atacağını bilirken ona nasıl aşık olabilir ki?"Bu içeriğe emoji ile tepki ver


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR