Zanka

İzmir’de bazı camilerin ses sistemine korsan frekansla girilmişti ve ‘Çav Bella’ marşı çalınmıştı. Soruşturma başlatılan olayla ilgili sosyal medya paylaşımları nedeniyle CHP eski İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir tutuklandı. Partisinin MYK toplantısındaki konuşmasında konuya sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’yi hedef aldı ve “İzmir'de alçaklar saygısızca yayınlar yaparken o ildeki CHP yöneticileri sosyal medyadan zevkten dört köşe buna seviniyor.” dedi…

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin MYK toplantısına video konferans ile katıldı. Erdoğan, toplantı öncesi geniş bir konuşma yaparak gündemi değerlendirdi.

İzmir'de bazı camilerin hoparlörlerinden "Çav Bella" çalınması provokasyonuna sert tepki gösteren Erdoğan, "Ülkenin önüne takoz olmayı, milletin değerlerine husumeti, devleti yıpratmayı temel siyaseti haline getiren CHP yine çirkin yüzünü sergilemekten geri durmuyor. İzmir'de alçaklar saygısızca yayınlar yaparken o ildeki CHP yöneticileri sosyal medyadan zevkten dört köşe buna seviniyor. Bunların hayallerinde camilerden ezan sesi yerine başka bir ses duymak vardır." dedi.

 



Bu içeriğe emoji ile tepki ver


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR