Zanka

Yeni bir skandal iddiası patlak verdi… Best Model yarışmacıları Elmas Yıldız ve Barış Arslan, organizasyonda görevli bir kişiden erkek yarışmacılara “Erkan Özarman’a masaj yapmak isteyen var mı?” diye mesaj gittiğini ileri sürdü. Arslan, “Ben o ahlaksız teklifi reddettiğim için derece alacağımı bizzat kulaklarımla duydum” dedi…

Best Model yarışmasında ‘Best Smile’ güzeli seçilen Elmas Yıldız ve yarışmacılardan Barış Arslan, Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa programında yarışmayla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Yıldız, organizasyon sorumlusunun erkek yarışmacılara “Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister?” şeklinde mesajlar attığını ve olumsuz cevaplar karşılığında “Yarışmada görürsün” dendiğini ileri sürdü.

Birincinin yarışmadan önce belli olduğunu iddia eden Yıldız’a destek, erkek yarışmacılar arasında olan Barış Arslan’dan geldi.

Programa telefonla bağlanan Arslan, şu ifadeleri kullandı:

* Hem Organizatör Aydın Bey'in Elmas'a söyledikleri doğru hem de ben o ahlaksız teklifleri kabul etmediğim için derece alamayacağım konusu tamamen doğru. Bizzat kulaklarımla duydum bunları.

* Bazıları 2-3 ödül birden aldı. Asla o ödülü yakıştıramayacağınız ikişer, üçer ödül aldı. Bu Best Model tarihinde yoktur yani bu kadar aynı kişinin üst üste derece aldığı... Ben şok oldum sahnede.

“AHLAKSIZ TEKLİFİ REDDETTİĞİM İÇİN BENİ CEZALANDIRDILAR”

* Best Model tarihinde bir ilk oldu: kel birincimiz var. Diğerlerini söylemeye bile gerek yok. İlk 3 olamaz. Bu kadar kısa sürede oyların sayılması da imkansız. Ben ikinci ile konuştuğumda da 'İlk 5'te yoktum. Erkan Özerman beni öne aldı' dedi.

* Yarışmanın psikolojisi ve üzüntüsüyle bunun ses kaydını alamadım, unuttum. Bu ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiçbir şekilde derece vermediler. Ben 1,5 yıl boyunca bu yarışma için hazırlandım. Sıkı Diyet, sıkı antrenman. Ahlaksız teklifi reddettiğim için beni cezalandırdılar.

* Duruşumu bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bu canlı yayın bir başlangıçtı, bunun arkasında duracağız ve devamını getireceğiz. 'Erkan Özerman'a masaj yaparsan derece garanti' dendi. Ben bu pislikleri yapmadım.

DERECEYE GİRENLER

Yarışmada Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen birinci seçildi. Pamir Su Mutlu ve Mecit Yılmaz ikinci, Nazlıcan Erdem ile Ender Çağır da üçüncü oldu.

 Bu içeriğe emoji ile tepki ver
31