Zanka

Tiyatro oyunu için Malatya’ya giden oyuncu Sermiyan Midyat, uçağa gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Midyat hakkında yakalama kararı olduğu öğrenildi. Para cezasını ödemediği için gözaltına alınan ünlü oyuncu, cezayı ödemesinin ardından serbest kaldı

Bu akşam tek kişilik tiyatro oyununu sahnelemek üzere hava yoluyla Malatya'ya gelen oyuncu Sermiyan Midyat, Erhaç Havalimanı’nda polis tarafından gözaltına alındı.

İstanbul Kadıköy’de birlikte yaşadığı eski kız arkadaşı Sevcan Yaşar'ı darbettiği iddiasıyla İstanbul Anadolu 25'inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılandığı davada ‘kasten yaralama' suçundan verilen ve kesinleşen 1120 TL adli para cezasını ödemediği için hakkında yakalama kararı çıkarılan Midyat, Akçadağ Adliyesi’ne götürüldü. Midyat, para cezasını ödedikten sonra serbest bırakıldı.

“GÖZ ÖNÜNDEYİM”

Sermiyan Midyat, serbest kaldıktan sonra Twitter hesabından paylaşım yaptı. Midyat paylaşımında, “Dostlar uçakta beni görüp de hayal kuran bir işgüzar dedikodusuyla haber yapan ARAŞTIRMAYICI GAZETECİLER gözaltına alındığımı yazmış, Merak buyurmayın, gayet göz önündeyim. Harç parası yatmamış vergi dairesine. Asayiş berkemal, akşama Sermiyan Midnight ile görüşmek üzere Malatya” ifadelerini kullandı.

(DHA)Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1