Zanka

Ünlü sunucu Müge Anlı, canlı yayında sevenlerine müjdeli haberi verdi ve evleneceğini duyurdu. Peki Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Ne iş yapıyor? İşte detaylar…

Yıllardır kayıpları bulması ve cinayetleri aydınlatmasıyla ekranların vazgeçilmezi olan Müge Anlı, sezon finaline gireceği haftayı güzel bir haberle açtı.

Evlilik kararı aldığını duyuran güzel sunucu, şu ifadeleri kullandı:

“Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim. Yeni sezonda evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı ümit ediyorum.”

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Peki Müge Anlı’nın nikah masasına oturacağı Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana doğumlu ve 58 yaşında.

Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde görev yapan Yüzbaşıoğlu, 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atandı.

 Bu içeriğe emoji ile tepki ver
2