Zanka

Anma öncesinde konuşan usta oyuncunun oğlu Ali Sunal, duygularını “Zaman nasıl geçti anlamıyor insan, daha da duygusallaşıyor. 22 yıl gibi geçmedi bizim için” diye dile getirdi. Sunal, Cüneyt Arkın’ı da unutmadı…

Geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında vefat eden Türk sinemasının usta isimlerinden Kemal Sunal, vefatının 22'nci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, oğlu Ali Sunal, Ali Sunal’ın eşi Nazlı Sunal, aile yakınları ve sevenlerinin katıldığı anma öncesinde, Ali Sunal basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sunal, "Zaman nasıl geçti anlamıyor insan, daha da duygusallaşıyor. 22 yıl gibi geçmedi bizim için. Hala aklımızda, hala çok sıcak. Bu arada çocukluğumuzun süper kahramanlarından Cüneyt Arkın'a da buradan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun. Gerçekten benim kahramanlarımdan biriydi. Onunla fotoğrafımı ararken sünnet düğününü, o albümü buldum. Onunla bir fotoğrafımı paylaştım. Onu koyunca babamla ikimizin de bir fotoğrafını buldum. Onu da paylaştım. Çok güzel şeyler yaşanmış, geriye güzel anılar kalmış. Çünkü güzel insanlarla yaşanmış. O yüzden de şanslı hissediyoruz kendimizi. Ama acı, sert bir özlem  var. Mekanları cennet olsun" dedi.

"DAHA DA ARTARAK DEVAM EDEN BİR ÖZLEMLE ANIYORUZ"

Ezo Sunal ise, "22 yıl deyince sanki çok zaman geçmiş gibi geliyor ama her yıl daha da artarak devam eden bir özlemle anıyoruz. Ve görüyorum ki sevenleri de o şekilde. Hep aynı şeyi söylüyorum, kocaman bir aileyiz. Arayan, mesaj atan, sosyal medyadan paylaşımlarıyla destek olan, dua eden herkese de buradan çok sevgilerimi yolluyorum. Çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Okunan duaların ardından Ali Sunal ve ailesi, başsağlığı dileklerini kabul etti.Bu içeriğe emoji ile tepki ver