Zanka

‘Çok Gezenti’ adlı gezi programıyla tanınan Burak Akkul, corona virüse yakalanmıştı ve önceki gün kötüleşerek yoğun bakıma kaldırılmıştı. Akkul’un durumunu öğrenen eşi de kötüleşerek karantinaya alınmıştı. Seda Akkul, eşinin ve kendisinin son durumunu paylaştı ve haklarında yapılan yorumlara isyan etti…

Corona virüsü test sonucu pozitif çıkan ünlü sunucu Burak Akkul'un yoğun bakım tedavisi sürerken, karantinada olan eşi Seda Akkul'dan açıklama geldi. Sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulunan Seda Akkul, eşinin durumunun stabil olduğunu ve kendisinin de corona pozitif tedavisi gördüğünü belirtti.

İşte Akkul’un açıklaması:

 “Burak yoğun bakımda stabil. Daha iyi olması için duanıza, iyi dileklerinize ihtiyacı var. Doktorlar onunla çok iyi ilgileniyor. Ben karantinada hastanede tedavi altındayım. Burak'ın doktoru ile ilgili haberler de yanlış. Dr. Bey gerekli önlemleri almıştı ve zaten korona negatif çıktı görevine dönebildi. Burak ve tüm hastalar için çabalıyor. Ben ‘fiziken' kötü değilim. Korona pozitif tedavisi oluyorum.

Sosyal medyaya hiç bakmamaya çalışıyorum, çünkü iyi gelmiyor. Burak'a da iyi gelmedi ve yoğun bakıma alınmadan önce çok yıprandı. Telefonlara cevap vermek mesaj cevaplamak pek mümkün değil. İlaçların da etkisiyle hem uyku halindeyim hem de telefon çalması endişelendiriyor beni. Sadece sizden dua, iyi dilek, enerji, hanginiz nasıl iyi hissedeceğine inanıyorsanız; Burak için istiyorum, bunların Burak'a iyi geleceğini ve çabucak iyileşeceğine inanıyorum, inanmak istiyorum.

İSYAN ETTİ

Bir şey daha var lütfen, ‘Ülkeye korona getirdiniz’ yazmaktan vazgeçin Buna inanmıyorum, Burak için kötü düşünmeyin. Burak tonsilit sebebi ile tedavi oluyordu. Ben ailemin yanına gittiğimde korona haberleri henüz Çin ve İtalya ile sınırlıydı. Ülkemizde hiç vaka haberi yoktu ve Londra'da da henüz tek bir vaka açıklanmış iyileştiği bildirilmişti. Çin, İtalya ve İran dışında ülkelere seyahat etmememiz için bir açıklama, uyarı yoktu. Burak yanıma geldiğinde bu hafta yayına girmesi gereken ‘yeni bölüm sorumluluğu' ile hareket ediyordu”Bu içeriğe emoji ile tepki ver


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR