Zanka

İstanbul’un dünyaca ünlü yapılarından Çırağan Sarayı, bu kez bir düğünle ya da etkinlikle değil taciz olayı ile gündemde. Otelin aşçı yardımcısı olarak çalışan genç kadın, asansörde temizlik görevlisinin tacizine uğradığını söyleyerek soluğu karakolda aldı…

Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre; Çırağan Sarayı'nda aşçı yardımcısı olarak görev yapan 29 yaşındaki Tuğba H., bir etkinlik yapıldığı sırada temizlik görevlisi Mahmut M. ile aynı asansöre bindi.

İddiaya göre, Mahmut M. asansördeyken ellerindekileri düşürüyormuş gibi yapıp genç kadının göğüslerine dokundu. Asansörde çığlık atarak yardım isteyen genç kadını yine iddiaya göre Mahmut M. taciz etmeye devam etti.

Korkuya kapılan genç kadının durumu önce erkek arkadaşına anlattı. Sevgilisi ise polise başvurmasını söyledi. Genç kadın polise durumu ihbar edince Mahmut M.'nin ifadesine başvuruldu. 53 yaşındaki Mahmut M., genç kadını taciz etmediğini ellerinin yanlışlıkla vücuduna değdiğini ifade etti.

5 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Savcılık Mahmut M.'nin malzemeleri kullanarak genç kızı taciz ettiği gerekçesiyle iddianame düzenledi. Temizlik görevlisi hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Dava ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.Bu içeriğe emoji ile tepki ver


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR