Zanka

Sert sözlerle seslenirken, sosyal medyadaki meşhur ada esprisiyle de mesaj verdi…

Organize suç örgütü liderliğinden daha önce hüküm giyen Sedat Peker, bir kez daha gündemine Cem Küçük’ü aldı.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda sert mesajlar veren Peker, şu ifadeleri kullandı:

* 1-Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem.

* 2-Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin.  Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.

* 3-cem küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya... Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni hemen yollamayacağım.

* 4-Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyecem. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam.

* 5-Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.

NE OLMUŞTU?

9. videosunda Sedat Peker, Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük’ü de işaret etmişti ve sosyal medyadan şu notu paylaşmıştı:

“cem küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım. Kardeşlerim pazar günü çok eğleneceğiz çok. Hem de çok.”

Sedat Peker’in bu paylaşımına Cem Küçük’ten rest yanıtı gelmişti:

“Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz.”

Ancak Küçük, daha sonra bu paylaşımını silmişti.Bu içeriğe emoji ile tepki ver
14242211


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR