Zanka

Yalova’ya giden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Bay Kemal Yalova Belediyesi’nden çalınan 23 milyon lira nerede?” pankartı ile karşılaştı. Partililer pankartı sökerken, Kılıçdaroğlu’ndan “Bay Kemal her kuruşun hesabını verir. Bu korkunun eseridir arkadaşlar. Hiç kimse unutmasın geliyor gelmekte olan” yanıtı geldi…

Partisinin Grup Toplantısı için Yalova'ya giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yalova merkezde vatandaşlarla bir araya geldi. Kurtuluş Parkı önünde banka çıkan Kılıçdaroğlu, burada konuşma gerçekleştirdi.

Kılıçdaroğlu'nun konuşması sırasında çaprazındaki binaya, Yalova Belediyesi'ndeki yolsuzluk soruşturmasına göndermede bulunan “Bay Kemal Yalova Belediyesi'nden çalınan 23 milyon lira nerede?” yazılı bir pankart asıldı.

CHP lideri, pankarta şu sözlerle yanıt verdi:

“Bay Kemal her kuruşun hesabını verir. Bu korkunun eseridir arkadaşlar. Hiç kimse unutmasın geliyor gelmekte olan. Bu ülkede adalet istiyor musunuz? Bize katılacaksınız. Bu ülkede demokrasi istiyor musunuz? Bize katılacaksınız. Bu ülkede hükümetin topladığı vergilerin hesabının millete verilmesini istiyor musunuz? Biz oy atacaksınız. Bu ülkede hak, hukuk adalet olsun istiyor musun bize katılacaksınız, beraber yürüyeceğiz.”

 Bu içeriğe emoji ile tepki ver