Zanka

Astrologlar uyarıyor! Bu hafta Merkür Güneş'in kalbinde, yani Güneş ile aynı burçta, aynı derecede, aynı dakikada yer alacak. Bu etkileşim İkizler burcunda meydana gelecek ancak tüm burçları etkileyecek. 14:52'den 15:37’ye kadar devam edecek olan bu etkileşim sürecinde zihninizden geçen ne varsa gerçekleşebilir!

Güneş yaşam veren olduğu için, eğer bir gezegen Güneş'in kalbinde olursa, evren bir süreliğine o gezegenin dinamiği etkin oluyor demektir. Merkür, Güneş'in kalbinde olacağı için, Merküryen her türlü konuda bir şeyler yapmak için evrenin en doğru zamanı olduğunu gösterir.

Merkür'ün Güneş'in kalbinde olması demek, evrenle olan iletişim bağının eksiksiz, tam bir şekilde gerçekleşeceğini gösterir. Evrenin sizin isteklerinizi net bir şekilde duyacağına işarettir, bu saatler arasında ağzınızdan çıkana, ne düşündüğünüze dikkat! Gerçekleşebilir.

Bu saatler arasında, zihninizi boşaltıp isteklerinizi, dileklerinizi, ihtiyacınız olan şeylere odaklanın, tam, eksiksiz ve net bir şekilde!

Merkür'ün Güneş'in kalbinde olacağı zaman aralığı ise bu 21 Mayıs 14:52 de başlar 15:37'ye kadar devam edecek. Bu zaman aralığı bu ikilinin tam olarak beraber olma zamanıdır. En değerli zamandır. Ama biraz pay bırakarak dileyenler 14:52 ile 17:30 arasını da değerlendirebilirler.

 

 Bu içeriğe emoji ile tepki ver
11