Zanka

Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Mesut Özil’in balmumu heykeli, Madame Tussauds İstanbul müzesinde sergilenmek üzere Berlin’den getirildi. Özil, heykeliyle fotoğraf çektirdi…

Mesut Özil’in balmumundan yapılmış heykeli Almanya’nın başkenti Berlin’den İstanbul’a getirildi. Türkiye'den ve dünyadan önemli isimlerin balmumu heykelinin sergilendiği Madame Tussauds İstanbul’da sergilenecek heykel, bugün fotoğraf çekimi için Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne geldi.

19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde ziyarete açılacak heykelini ziyaret eden Mesut Özil, balmumu heykeliyle fotoğraf çektirdi.

Fotoğraf çekiminin ardından kısa bir açıklama yapan Mesut Özil, “Artık 2. Mesut da Türkiye’ye geldi, İlk Almanya’da görmüştüm, bayağı oluyor. Gurur verici bir şey. Çok mutlu oldum Türkiye’de olmasından. Artık 2. Mesut da Türkiye’ye geldi, gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

6 AYDA YAPILDI

Mesut Özil’in heykeli İspanya’nın Real Madrid takımında forma giyerken birçok ziyaretçi tarafından gelen yoğun taleplerden sonra hazırlanarak, 6 ay içerisinde tamamlandı.Bu içeriğe emoji ile tepki ver